Jõulud Lossi Stuudios...

Kui Sul on soov jäädvustada need jõulud oma kõige lähedasematega fotostuudios siis olete oodatud äsja avatud Lossi Stuudiosse.

 

Millised on võimalused?

  1. Stuudiopakett 30 min. - sobib väiksemale grupile (kuni 4 inimest), kokku 20 kõrgresolutsiooniga töödeldud fotot + veebigalerii + fotod CD plaadil
  2. Stuudiopakett 60 min. - sobib suuremale grupile (kokku ühispildile mahub ca 12 inimest), kokku 40 kõrgresolutsiooniga töödeldud fotot + veebigalerii + fotod CD plaadil

 

Fotosessioonist... 

Pildistan nii ühispilte kui ka üksikult, lähi ja -üldplaanis. Võite enne mõelda kes kellega koos tahab pilte, kes veel eraldi ja mis poosides. Ei pea alati istuma ja kaamerasse vaatama, head pildid tulevad näiteks tegevusest a´la lapsed mängimas, kingipakke ulatamas, paarid omas maailmas jne. Ideid poseerimiseks saab näiteks siit: Pinterest

Taustasid on 2. Üks nö tubane koos diivani ja tooliga ja teine mustal taustal "öine jalutuskäik lumesajus"

Mida selga panna?

Kuna tegu on pühaga siis sobiks üldiselt heledamad toonid kuni valgeni välja. Jõulupildil võib vabalt olla sukkades/sokkides kuna on tegu nö koduse miljööga. Kui tahta natuke formaalsem olla siis võib muidugi panna pidulikumad kingad ja naised rõõmsad kleidid/pluusid/seelikud, mehed chinod ja bleiser. Lipsu jätaks ehk seekord koju. Üldiselt võiks riietus kõigil ühisel pildil olla ühetaoline. 

 

Lemmikloomadest...

Täiesti vabalt võite kaasa võtta oma lemmiklooma(d) kui need välgu sähvatused neile väga stressi ei põhjusta ja loodetavasti nad stuudio mööblit nahka ei pane.

 

Mida kaasa võtta?

Esmajärjekorras hea tuju. Endale võib võtta näiteks erinevaid jakke vms mida vahetada, selleks peaks aega jaguma. Lastele nende lemmikmänguasi või tekk vms et nad tunneks end natuke mugavamalt. Stuudios kohapeal on olemas päkapikumütse 2 suuremat ja 5 pisemat

 

Kuidas stuudioaega broneerida?

Olen teinud selleks eraldi veebipoe kus saab valida vastava paketi ja selle eest tasuda. Stuudioaegu on piiratud kogus ehk kui tasumine õnnestus siis on aeg garanteeritud. Pärast tasumist palun saatke oma andmed meilile: [email protected] Helistan Teile ja lepime kokku aja.

Jõulud Stuudios pakette saab osta siin: PoodLossistuudio.ee

Pärast fotosessiooni saab pildid veebigaleriina kätte ca 3 päeva jooksul. Need saab sealt ka otse endale arvutisse laadida või kui on soov siis stuudiost CD plaadil kätte.

 

Kõige tähtsam... kuhu tulla?

Lossi Stuudio ametlik aadress on Koidu 13a, Viljandi. Sisse saab nii Lossi 42 hoovilt jala tulles (see hoone mis asub motokeskuse ja escape room´i vahel), või parem on tulla autoga Koidu 13 väravast firma Toode kõrvalt, sõita kuni õueala lõppu ja Lossi Stuudio uks on kõige kaugemas paremas nurgas.

 

 

Peatse kohtumiseni...

Margo Mängli